ادینه ۱۷ اذر ماه ۱۳۸۵ خورشیدی

سلام :
 عجب جمعهء ردیفیه امروز ! به کمک یک عدد اسپری موکت پاک کن دسته گل مشترک خودم و رضا رو تمیز کردم و از هر دو مدیر رادیو رضایت رو گرفتم. خلاصه اینکه هنوز اینجا تمیزه ! بعد از جلب رضایت مدیران رادیو تصمیم گرفتم تا تنور داغه به قول  معروف بچسبونم.  خلاصه اینکه از دست روزگار یک عد اسکناس ۵۰۰ یوروئی در دست ما بود یک چند وقتی میخواستم بواسطه سفری که پیش اومده به دلار تبدیلش کنم . مدیر رادیو با استفاده از ارتباطات مفیدش در شهر با نرخی باور نکردنی جور کرد تبادل ارز رو و من را بسیار خوشحال.
حضورتون عارضم که ٫ عازم سفری هستم به مونترئال برای این اخر هفته امروز ساعت ۵ حرکت میکنم و دوشنبه به سر کار بر میگردم. شرمنده برنامه گزارانی که روز شنبه در معیتشون نخواهم بود! خشایار قبول زحمت نمود و سمت کرگدنی رو در روز شنبه بر عهده گرفت.
رضا امروز ۲ تا امتحان داره و الان که من اینجا نشستم دارم اینا رو مینویسم داره رگ به رگ میشه سر جلسه حالا یکم دیگه خودش میاد توضیح میده که چی کار کرده. فرصت رو مغتنم میشمرم و با صدای بلند تو میکروفون داد میزنم :‌رضا جون دوست داریم !
<u></u>
در ضمن این مژده رو به اون دسته از خواننده-شنوندگان عزیز میدهم که پخش مستقیم برنامه های رادیو بر روی تارنمای رادیو صدای ایران بزودی مجددا فعال خواهد شد.
تا نوشتاری دیگر بدرود

/ 2 نظر / 3 بازدید
مجید

درود دوستان! کار خوبی کرديد اين وبلاگ را راه انداختيد. هم جالب است و هم لازم. من حتماً در مورد وبلاگ‌تان يک معرفی‌نامه می‌نويسم تا در حد توان، خواننده‌ها سرازير بشوند اين‌جا راستی: بد نبود تمپليت وبلاگ را طوری تنظيم می‌کرديد که زير هر یادداشت اسم نويسنده‌اش ظاهر شود. اگر بلد نبوديد خبرم کنيد تا راهنمايی‌تان کنم. سرخوش و سربلند باشيد.

Saba

kojaied pas .... yani bad az kharabkarie chaietoon hichi dige etefagh nayoftade ?