دوااااااااااا دوا

سالی که نکوست از بهارش پیداست ... اولین برنامه امروز به میمنت و مبارکی با داد و بیداد به ته رسید . من و مجری محترمه برنامه بعد از برنامه همه سنگینی های هفته گذشته رو سر ِ همدیگه خراب کردیم . هردومونم حرف ِ خودمون و میزدیم !!!!  برنامشون ساعت ۱۲ شروع میشه و ایشون ساعت ۱۲:۵ میرسن و میگن چرا دل به برنامه نمیدی ؟! مگه خودتون دل میدین ؟ مگر مجبورین تا از ۶ صبح تا ۱۲ دنبال ِ خبر بگردین که از برنامتون بمونین ؟ شما سر ِ وقت بیاین تا منم  بهتون کارگردانی نشون بدم !!! ۵ سال ِ اینجا کار میکنم یک نفر از من شاکی نبوده حالا شما به من میگین بی مسولیت ؟!!!

خالا قرار شده هفته بعد سر وقت بیان تا ببینن چی میشه !!!!

/ 3 نظر / 11 بازدید
آموزش IELTS در ایران

کاملترین مجموعه آموزش IELTS در ایران کاملترین مجموعه منابع ضروری برای آزمون IELTS در قالب 5CD جهت داوطلبانی که قصد مهاجرت ، کار و یا ادامه تحصیل در یکی از کشورهای انگلستان ، استرالیا ، کانادا ، نیوزلند، و یا دیگر کشورهای انگلیسی زبان را دارند. با توجه به اهمیت امتحان بین المللی IELTS و کمبود منابع موجود برای آن ، مجموعه ای با ارزش و نایاب از کتابهای آموزشی و تستهای آزمون IELTS جمع آوری گردیده و در قالبی زیبا و کاملا مفید به شما عزیزان ارائه می گردد.

وحيد

سلام يه بنر تو سايت http://www.radiosit.com به اين وبلاگت گذاشتی ولی بايد لينکش رو عوض کنی چون persianblog.ir شده persianblog.ir اين اولندش. ثانياندش لطف کن که اين عبارت (خود شیرینی کنید) رو از تو وبلاگت بردار که مردم بيشتر رغبت کنن کامنت بگذارن. آخه همه که اهل خود شيرينی کردن نيستن که! هستن؟!

وحيد

يه بار ديگه سلام بازم ميخواد سر و کله اين يارو انبار پشم، داود آزاد پيدا بشه و شما هم همش اين تبليغ مسخره ش رو پخش ميکنين. به اين خانومه که تبليغ رو اجرا کرده بگين که اولا که عرفان موسيقی نداره که اين آقای آزاد نوازنده ش باشه. اگر هم داشت برای دکون و دستگاه درست کردن و پول در آوردن نبود. مگه مولانا وقتی شعر ميگفت از مردم پول ميگرفت که حالا اين آقا با شعرای مولانا پول درمياره؟ با اين ظاهر عوام فريبانه ای که برای خودش درست کرده! کسيکه از درون خاليه سعی ميکنه با ساختن ظاهرش مردم رو جذب کنه. ثانيا، لطف کنيد که کلمه (چپ) رو در اون شعر با تشديد ادا نکنيد: هر نفس آواز عشق ميرسد از چپپپپ.... و راست!!! نشنيده بوديم که کلمه چپ تشديد داشته باشه. ثالثا اينکه انتقاد سازنده است و نبايد از اون ناراحت شد. رابعا که سرمايه يک راديو شنوندگان اون هستن نه مجريان و کارگردان و صاحب راديو و ... . راديويی که شنونده نداشته باشه بايد درشو گل گرفت. پس سعی کنيد شنونده هاتون رو خوشحال کنيد نه اونهايی که تبليغ ميکنن و از خودشون و محصولات تقلبيشون تعريف ميکنن. زت زياد!