سه شنبه و تفسیر

دوستان سه شنبه هست و مجری برنامه ورزشی دیر اومدن و یکم از خجالت هم در اومدیم و برنامه اجری شد . یکی از اساتید که برنامه مذهبی اجرا میکنن من رو به این فکر انداختن تا امروز درباره این موضوع کمی سر به سر ِ دوستان مذهبی بذارم . امیدوارم کسی به دل نگیره و الا رو دل میکنه  !

قبل از اینکه درباره موضوع اعلام شده بنویسم ، باید بگم که سیاوش کرگدن ، کارگردان روزهای گذشته رادیو دیروز اینجا بود و عکس گرفتین و عکس رو میذارم این رو به زودی !

و اما مذهب و مذهبیون ( با پوزش ِ قبلی از جناب خدا ، پیامبران و امامان و کاسه های داغتر از آش )

یک زمانی خدا یا هر نیرو و دانش و نظمی این هستی رو خلق کرد و یا به عبارت ِ دیگه خلق شد ! بعد یه مدت که انواع واقسام جک و جونور ها رو زمین به دور از وجود مضر انسان ها با خیال راحت زندگی کردن ، آدمها حالا یا توسط اون خدا یا به یه شکل دیگه بالاخره پدید اومدن . اون اوایل که زبون نمیفهمیدن و تو گیج و ویج ِ این دنیا بودن و همه چیز خوب بود . نهایت ماجرا این بود که همدیگه رو میخوردن ! بعد یه مدت که زبون باز کردن ، زبونشون رو هم دراز شد و این باعث شد که کمر به کوتاه کردن زبون همدیگه ببندن ! تو همین گیر و دار بود که خدا و یا بنده های خدا که خودشون رو پیامبر نامیدن تصمیم گرفتن که این آشفته بازار رو سر و سامون بدن. به این نتیجه رسیدن که خلق ا... نادون هست و به دلیل همین نادانی از همه چیز میترسه و به ویژه کلمه ای به نام خدا . خلاصه خدایی از خودشون درست کردن و چماق کردن زدن سر و کله این ملت بیچاره و نادون . این روش برای اوز زمان کاملا کار میکرد . اما با گذشت هزاران سال هنوز که هنوزه میبینیم که عده ای با حرارت فراون میان و تبلیغ همون حرفای چند قرن پیش رو میکنن . توجه کنید که روی صحبتم با کسانی که ایمانشو ن برای خودشونه نیست ..  روی صحبتم با کسایی هست که میان در قرن ٢١ برای حرف های نخ نمای ٢١ قرن پیش و یا قدیمی تر تبلیغ میکنن و دین ِ مقابل رو به فجیح ترین شکل میکوبن و حرفشونم این هست که فقط خودشون درستن و بقیه غلط !!!

آی ملت بیدار شید ! خیلی دیر شده اما بیدار شید !

/ 2 نظر / 15 بازدید

خودت فهمیدی چی می گی؟[سوال]