بوی عيد ميايد ؟! يا نه ؟؟!!!

با گرم ترین درودها به تمامی دوستان و هواداران گرامی:

سیاوش هستم شاید اخرین مطلبی باشه که در سال ۱۳۸۵ در اتاق فرمان مینویسم. امیدوارم که سالی که در پیش روست سالی سرشار از عشق٬ دوستی٬ موفقیت و همراه با تندرستی باشد. همچنین در راستای این امید ها و ارزوها ٬ارمان دارم در سال اینده حضور پر رنگ تری در این وبلاگ داشته باشم ولو اینکه تا تابستان بیشتر در رادیو فعالیت نخواهم داشت. به امید اینده های روشن‌!

رضا جان دستت درد نکنه لباس عید خریدی برای اینجا٬ خیلی شکیل تر شده سپاسگزارم !

یک گلایه کوچکی هم از یک سری از دوستان کمال گرای رادیو دارم٫ گلایه که چه عرض کنم٫ ریلکس کنید این رادیو یک سازمان کاملآ حصوصی است و امکانات در حد یک سازمان خصوصی ! انتظارات بعضی از شما دوستان گرامی گاهآ در پهنهء منطق نمیگنجد چه برسد به بودجه محدود یک بنیاد خصوصی ! با ما باشید .

هر روزتان نوروز ٫ نوروزتان پیروز 36.gif

/ 7 نظر / 8 بازدید
آتيسا

سلام : موفق باشی . خوشحال میشم به منم سر بزنی

اتاق فرمان از قلم ِ رضا

سلام به همه دوستان و خوانندگان ِ اين وبلاگ .. من هم سال ِ نو ِ خورشیدی رو به همه تبریک میگم و آرزوی بهترین ها رو برای تک تک ِ شما دوستان دارم ... امیدوارم سال ِ جدید سالی باشه پر از زیبایی و دوستی . چیزی که امروز همه کم داریمش

آتيسا

سلام : لطف کردی به من سر زدی . شاد باشی و موفق

belataklif

shakhsan tabrik migam babate in saligheye khoob va be ja dar entekhab in lebase baraye in website. khieli khoshkel tar shode! sale khook ro be hameye shoma azizanam tabrik migam. Aid noroooooz bar hame mobarak !

صبا

سال نو مبارک ...

کدخدا

اومدم سال نو رو بت تبريک بگم و برم

کدخدا

من تازه قالبو ديدم بابا قالب خوشگللللللللللللللللل