ساميليکس

یه بار سلام کردم دیگه هم نیمکنم ! اصلا چه معنی داره چب میریم راست میایم سلام میکنیم ؟ خب حتما یه دلیلی داره دیگه !

در این لحظه به سلامتی همه شما دوستان ِ گرامی صدای رادیو اسراییل نفسش برید !

خب به سلامتی خودم دوباره صداش درومد ! چرخش و گردش ِ روزگار با ما چنان کرد که ما دیروز رو هم همینجا تو همین اتاق ِ یک وجبی گذروندیم .. در ضمن من رضا هستم! دیروز زیاد خبری نبود جز اینکه مجری های محترم و محترمه یکی در میون ما رو پیچوندن و نیومدن سر ِ برنامه هاشون و به یک اعتبار ما رو کاشتن پشت ِ میکسر ! امروزم باید بشینم برنامه جدیدِ خودم ، که با همکاری حسام انجام میشه رو ویرایش کنم و یک آرم براش درست کنم  ! این ویرایش ِ برنامه از اون کارهاست که من همیشه پاییه پیچوندنشم !!!

این هفته هم  مثل هفته های گذشته هست لابد ! دوستان اینجا لازم میبینم که به یه نکته اشاره کنم ! اونم اینه که ، سیاوش هیج جا نرفته هنوزم رادیو هست ولی دیگه کلاس میذاره واسه ما نمینویسه ! آهاااااا یادم اومد ! یه مدت بود که من و سیاوش کمر به زدن ِ زیر آب ِ همدیگه بسته بودیم و این موضوع به صورت ِ شوخی شوخی تا جاهای جدی هم داشت میرفت که جلوش و گرفتیم و گرنه جفتمون اخراج شده بودیم تا الان ! چه دوستای خوبی هستیم ما ، مگه نه؟ فکر کنم واسه صبح بس باشه این نوشته ها ! بازم سر بزنین امروز !

دوستان ساعتها میگذره که شنوندگان ِ رادیو در سطح ِ شهر صدای ما رو به صورت  خِش خِش ِ شفاف میشنوند و لازم به ذکر میباشد که چنین حادثه ای در طول ِ فعالیت ِ ۱۰ ساله رادیو بی سابقه بوده و از این رو همه هم اکنون از ترس و اضطراب به درو دیوار ِ رادیو میخورند که پروردگارا ما را چه شده است مگر ؟؟ هان ؟؟ بنده هم با کمال ِ پُر رویی همه برنامه ها رو کارگردانی کردم و فرستادم رو هوا بدون ِ اینکه که مجریان از این موضوع مطلع باشند . خیلی صحنه جالبی بود که میدیدم مجریان برای هیچی دارن با جدیت ِ تمام برنامه رو اجرا میکنن و به خیالشون شنوندگان هم نشستن و دارن استفاده میکنن ! هرکسی هم که زنگ میزد میگفت آقا رادیو چرا اینجوریه میگفتم که مشکل از گیرندتونه ما مثل ِ بل بل داریم چه چه میزنیم ..... این خرابی که من میبینم تا ۲ روز دیگه هم درست نمیشه و این جمله رو در حالی نوشتم که آقای شهریار گفتند تا ۱۰ دقیقه دیگه درست میشه لابد !!!!!!!

/ 1 نظر / 6 بازدید
کدخدا

اومدم سياوشمو ببينمو برم با شما هم کاری ندارمبرای سياوش جووووووووووونم