تولد تولد تولدش مبارک

سلام سلام .. رضا هستم مثل همیشه ! تولد ۱۱ سالگی رادیو رو به خودم و بقیه همکاران و شنوندگان تبریک میگم . ۵ سال از این ۱۱ سال رو من شاهد بودم . ماه رمضان رو هم به دوستان مسلمان تبریک میگم .

یکی از مجریهای برنامه اول رفته رو اعصابم میخوام سرش داد بزنم اما زشته . داره کفرم و در میاره . دیگه نمیتونم تحملش کنم.

یه نفر زنگ زدن رادیو و یک شماره ای رو خواستن و من هم شماره رو دادم . بعدش زنگ زدن میکن شماره اشتباه دادی به من ، گفتم که شماره رو برای من بخونین . ایشون شماره رو خوندن. داخل شماره ۲۲۲ وجود داشت و ایشون میگفتن ۲۲۲ اما نوشته بودن ۲۲ و اسرار داشتن که ۲۲۲ ، ۲۲ نوشته میشه و من و متحم به کم کاری و بی حوصلگی میکردن  در صورتی که خودشون پشیزی هم سواد نداشتن . خدایا به داد برس

/ 5 نظر / 9 بازدید
جاهد

شاید نباشم وقتی می‌آیی که باشی... شاید دیگر برای لمس‌کردنِ دست‌های گرم من خیلی دیر شده باشد، وقتی دستانِ سردم را از کفن بیرون خواهم آورد... دیگر شاید در آغوشم که می‌گیری، چیزی جز یک روح سرگردان نباشم... شاید ملکیتِ چشم‌هایم باطل شده باشد، وقتی می‌آیی سند به‌نام ِ خودت بزنی... دیگر شاید کژدم‌های زیر خاک، لب بر لبانم گذاشته باشند، وقتی می‌آیی که...! ای‌کاش این شایدها را از نوشته‌های من بر‌می‌داشتی؛ سه نقطه‌ها را هم؛ تردید‌ها را هم... ای‌کاش حداقل می‌گفتی: «عشق‌ات مبارک جاهد!»... عشق من که بی تو عشق نیست؛ مرگ است! می‌خواهم پسر بدی باشم با تو؛ آن‌چنان که نباید! می‌خواهم با تو تمام نبایدها را باید کنم... لاک‌پشت شده‌ای؛ خبر نداری! بجنب! زودتر... تا نمرده‌ام، نمی‌خواهی طعم توت‌فرنگی لب‌های مرا مزه‌مزه کنی...؟!

بهنام

تبريك و تسليت !

کدخدا

شهادت مولی الموحدین امیرالمومنین حضرت علی بن ابیطالب علیه السلام تسلیت باد