حاشيه و حاشيه سازی در راديو و جواب به کامنت ها و در ادامه یکشنبه

سلام صبح ِ برفی  و سرد ِ تورنتو بخیر ! رضا میرفخرایی هستم از اتاق ِ مبارک ِ فرمان برای شما دوستان مینویسم ! ..... دیروز که رادیو بودم اتفاقات ِ بسیار عجیبی افتاد و جوی حاکم بود که در ۴ سال فعالیت ِ خودم در رادیو هرگز باهاش برخورد نکرده بودم .... خلاصه میکنم و میرم سر ِ اصل ِ ماجرا !!!! همیشه شنیدیم که میگن تر و خشک با هم میسوزن ! یک کس ِ دیگه ای اشتباه میکنه و بقیه افراد باید جواب گو باشن ! نوک ِ تیز ِ قلمم رو به ادمی هست که اشتباه رو مرتکب شده و زیر ِ بار نمیره و میشینه یک کنار ، زجر کشیدن ِ دوستانش رو تماشا میکنه ! شایدم اینقدر بد نباشه که من میگم اما این چیزیه که من دیدم و درک کردم !!! نمیخوام اسم بیارم ! فقط بدونین که اینجا خیلی شیر تُو شیر ِ دم ِ عیدی !!!!!

عواقب ِ تغییر ِ ساعت که دوست ِ عزیز دربارش پرسیده بودن :

۱. مجری های محترم به دلیل ِ بی اطلاعی یک ساعت دیر و یا زود به رادیو تشریف میارن و با نگاهی طلب کارانه انتظار دارن که برنامشون رو اجرا کنی!

۲. به دلیل ِ تغییر ِ زمان ِ پخش ِ برنامه ها ، ماجرای تغییر ساعت رو باید با حوصله و شرمندگی برای همه شنوندگانی که زنگ میزنن و معترض هستن توضیح بدی وگرنه بهت میگن بد اخلاق !

۳. خودت غات میزنی !

۴. رادیو ما هوارتا ساعت داره .. همه رو باید تنظیم کنی !

۵ . فعلا همین ها تا بعدا ببینیم چی میشه !

ساعت ۱۲:۰۷ : اتفاق ِ خاصی نیافتاده و حوصله هم ندارم چون فردا هم باید بیام اینجا ... اینترنت برای لحظاتی قطع شد و اخبار پرید ! اما خدا را شکر کسی زنگ نزد که اعتراض کنه و بره رو مخ و اعصاب و روان ِ ما ... اَه !!!

ساعت ۱:۲۷ : سیاوش اومد اینجا و براش آلبوم ِ جدید ِ سیاوش قمیشی رو گذاشتم و حالی کرد و برداشت و رفت.

******* یکشنبه میشود *******

سلام ... صبح خوشک ! هنوزم خوابم میاد کهههههه ...... حسام ِ حسامیان اینجاست واسه برنامه خودش . همین طور شهرام وزیری ِ مفت خور ... شهرام خودش اعتقاد داره که ادمِ باحالیه ! ما هم میگیم که باحاله تا دلش نشکنه ! در هر حال فعلا که خبری نیست . بر میگردم.

واااااااااااااای که چقدر این مجری های ما با مزه ان! واقعا صبح ِ اول صبح خیلی آدم رو به وجد میارن ! یک ربع اول برنامه اختصاص داده شده بود به تخم ِ مرغ و خواص ِ ممکنه ! و این برنامه هر یکشنبه هست که در باره تخم ِ مرغ صحبت بشه ! و جالب اینکه ، هر هفته با تکرار ِ این مبحث همون شنونده های هفته قبل میان و همون خاطره های هفته قبل رو از تخمِ مرغ تعریف میکنن و همه آنچنانی میخندن که گویی تا به حال همچین چیزی نشنیدن ! !!! در حر حال به شکرانه موسیقی و تبلیغ بهانه ای پیش میاد تا این بحث های بودار ِ تخم ِ مرغی تموم بشه و گرنه یک ساعت و نیم باید تخم ِ مرغ شناسی گوش میکردیم ... اونم هر هفته !!!!!!

شدیدا احساس میکنم که به یک برنامه ساز احتیاج داریم !!! همه چیز یک نواخت شده ! میدونم که مجری ها این مطلب رو میخونن ! یکشنبه ها همه چیز تکراریه ! ) منظورم به برنامه های آزاد هست نه برنامه های دینی و برنامه های سازمان های مختلف) و مجریان هم خیلی اشتباه  دارن .. هم در حرف زدن و هم در دانش ِ پارسی به عنوان ِ یک مجری .... همه اول ِ برنامه شعر میخونن .. همه تقریبا در باره یک موضوع صحبت میکنن و بد تر از همه حرفها با حرفهای هفته گذشته ریاد تفاوتی ندارن .... شما چه پیشنهادی دارین ؟

چه شود دوستان : تصور کنین یک برنامه هست که یک مجری داره و این مجری یک مهمون داره واسه این برنامه  اما مجری محترم نمیخوان که مهمون داشته باشن .. به زور ِ موسیقی و تبلیغ دارن برنامه رو میگردونن تا نوبت به مهمان نرسه ....

قالب  ِ وبلاگ رو عوض کردم ... با حال شد نه؟

/ 2 نظر / 4 بازدید
ح.ح

يه سئوال واسم پيش اومده. سئوالي كه شرعي نيست ولي ميشه گفت سنتيه .آيا كلسترول بيش از حدّ تخم مرغ تاثيري در سفره هفت سين دارد؟ و آيا ميشود به جاي تخم مرغ تخم پرندگان ديگري استفاده شود؟

uhum ohum

kheili kheili khoshgelanoo shod otaghetoon aghayane kargardan