شنبه

سلام به همه شما دوستان

صدام اعدام شد ! نظرتون چیه در این باره ؟

امروز که شنبه باشه و فردا که یکشنبه خواهد بود رادیو تقریبا هیچ خبری نیست ! دیگه سال ِ جدید ِ میلادی هست و همه میرن دَدَر ، فکر نکنم تا شب هم اتفاقی بیافته .

ولی هی سر بزنید یهو میبینید یه چیزی خفن اتفاق افتاد.

تا الان که ساعت ۱:۰۳ هست ۲ تا برنامه زنده اجرا شده ! و یک خبر ِ خیلی بد به من رسید که همه روحیه من رو به هم زد ! دعا کنین مشکلم زود حل بشه !

خُب بالاخره سوتی امروز رو هم به هوا در کردم !!! برنامه  <<چنته >> یک برنامه ۲ ساعته هست و از اونجایی که من شنبه ها کارگردانی نمیکنم  نمیدونستم این موضوع رو.. از این رو یا اون رو که زیادم فرقی نداره ۵ دقیقه مونده بود به آخر ِ یک ساعت ِ اول، شروع کردم پشت ِ شیشیه اتاق ِ فرمان بال بال زدن تا بلکه توجه مجری برنامه رو جلب کنم و بگم که تمومه وقت و خداحافظی باید بزنی و بعد از ۵ دقیقه بال بال زدن مجری یک نگاه ِ عاقل اندر دیوانه کردو من فهمیدم که آره برنامه ۲ ساعته . ولی به دلیل ِ سوتی داده شده رفتیم رو آهنگ و آگهی و من هم فرصتی کردم تا اینجا بنویسم ... هنوزم از اون خبر ِ بد ِ صبح حالم بده ولی یه راه هایی به سرم زده ....فعلا

ساعت ۶:۱۵ هست و دم دمای رفتن ! و باز هم فردا اینجام و همینطور پس فردا ! خدا این اینترنت رو از ما نگیره که باعث ِ سرگرمی شده !

راستی از کیفیت ِپخش ِ اینترنتی راضی هستین ؟

/ 0 نظر / 6 بازدید