جمعه

کاری که دیروز باید میکردم و امروز کردم و چک رو به مقصد رسوندم ! چایی تازه دم و صفا سیتی هوای گرم ! هییییییییییچ خبری نیست !

آها یک نکته : دوستانی که به دفتر رادیو و تلوزیون لطف میکنین زنگ میزنین : لطفا به یک سلام خالی اکتفا کنید و بی خیال احوال پرسی و بعضا خوشمزگی بشید ! اینجا هزار تا تلفن زنگ میزنن و وقت این و نداریم که به لطیفه های شما و حرفای دیگتون گوش کنیم !

آقای شهریار سفر هم که رفته بی خیال نمیشه همش زنگ میزنه و همشم میگه همه چیز خوبه؟

تکین برای یه خانمی یک سی-دی زندن و روی سی-دی از شماره تلفن گرفته تا آدرس تارنما شو نوشته نیشخند

تکین زنگ نزد و پیچوند !

دوستان امروز رو روز رادیویی پیچوندن نام گذاری میکنم ! چرا که همه پیچوندن و نیومدن ! برنامه دوم مهمان داشت و مهمان برنامه هم نیومد . و این نشون میده که این پیچوندن برنامه ریزی شده بوده و من مخالفم و اعتراض دارم !

فعلا همین

/ 1 نظر / 8 بازدید
آناهیتا

سلام وبلاگ جالبی داری در ضمن باید بگم تو که سایت یا وبلاگ داری واز اینترنت استفاده می کنی چرا از سایتت درآمد نداشته باشی یا لااقل هزینه اینترنت که درمی آری می توانی از بهترین روش درج تبلیغات در سایتهای خودت درآمد ماهیانه و مادم العمر کسب کنی - عضو رايگان در سايت. - به ازای هر کلیک بازدیدکنندگان سایتهای شما بر روی تبلیغات سایت هر كليك تا سقف 600 ريال درآمد خواهيم داشت. من که واقعآ راضی هستم - در قبال معرفي هر نفر به سايت 5000 ریال پورسانت مي گيري به ازای هر کلیک بازدید کنندگان سایتهای شخص دعوت شده، مبلغ 100 ریال به حساب شما اضافه خواهد شد http://www.oxinads.com/invitej.php?uid=10743 وبلاگ من حتمآ سر بزنید http://iceheart3.blogspot.com/